O nás

Jsme společnost, která Vám dokáže poskytnout komplexní a především kvalitní služby pro vybavení kanceláří, včetně úklidových prostředků a občerstvení. Na tomto trhu působíme již 21 let a po celou dobu našeho fungování se snažíme být dobrým partnerem všem zákazníkům v oblasti nejen kancelářských potřeb. Mezi naše zákazníky patří jak menší firmy, tak i významné společnosti či státní organizace, jako jsou školy a školky, magistráty a úřady měst a obcí.

Díky dlouhodobé spolupráci s řadou významných dodavatelů nabízíme široký sortiment kancelářských a školních potřeb, reklamních předmětů, obalového a zdravotnického materiálu, drogerie a úklidových prostředků, ochranných pracovních oděvů a pomůcek, kancelářského nábytku a technik a mnoho dalších.

\r\n

Naší prioritou je budovat dlouhodobé obchodní vztahy se zákazníky založené na jejich spokojenosti. Toho se snažíme dosáhnout především individuálním přístupem k jejich specifickým požadavkům.

Veškerý sortiment pro zákazníky, na které se vztahuje povinnost podle § 81 zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti, dodáváme v rámci „náhradního plnění“.